13-03-2023
Elektrisch en benzine
Automaat
22.776 km
1.477 cc
1 l/100km
13-03-2023
Elektrisch en benzine
Automaat
22.776 km
1.477 cc
1 l/100km
| Kenteken | 84-PPK-5 Switch kenteken |
| Merk | HYUNDAI |
| Model | IX20 |
| Tellerstand |
22.776 km, op 26-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | Zwart Metallic (zwart) |
| Uitvoering | 1.6i 125pk i-Catcher ECC/Cruise/Navi/Leer/Panoramadak |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
JC
|
| RDW variant |
F5P41
|
| RDW uitvoering |
M61BZ1
|
| RDW handelsnaam |
IX20
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*0207*00 |
| Plaats chassisnummer | r. dwarsbalk by voorzitting |
| Vermogen totaal | 91 kW |
| Tellerstand |
22.776 km, op 26-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | Water kan binnentreden in het handremgedeelte van de remklauwen op de achteras. Hierdoor kan de hevel van de parkeerrem blijven hangen. |
| Materiële gevolgen | Niet geheel vrijkomen van de handrem en verhoogde slijtage van de remblokken. De bestuurder kan het onverklaarbaar afremmen van het voertuig en warmteontwikkeling aan de achterwielen waarnemen. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De distributeur roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De eigenaar wordt verzocht op korte termijn contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de remklauwen waar de handrem op gemonteerd zijn preventief repareren. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: (Nog) niet bekend Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
Onbekend
|
| Verbruik gecombineerd |
1 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Ledig gewicht |
1155 kg
|
| Massa rijklaar |
1854 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 42 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1710 kg
|
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Wegenbelasting | € 120 à € 132 per maand |
| Bijtelling | 20 % |
| APK vervaldatum | 27-11-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Achteruitrijcamera rondomzicht |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airco |
| Airco (automatisch) |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun |
| Armsteun achter |
| Audio installatie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandencontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Black pakket |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Camera rondomzicht |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise control adaptief |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Dode hoek detectie |
| Draadloze telefoonlader |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Full-LED koplampen |
| Getint glas |
| Grootlichtassistent |
| Hoofdsteunen achter |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lendensteun elektrisch verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia systeem |
| Navigatiesysteem |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijprofielkeuze |
| Schuif-/kanteldak |
| Sfeerverlichting |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.