28-01-2009
Lpg g3 en benzine
Automaat
454.912 km
2.521 cc
10 l/100km
28-01-2009
Lpg g3 en benzine
Automaat
454.912 km
2.521 cc
10 l/100km
| Kenteken | 84-HKP-6 Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | S80 |
| Tellerstand |
454.912 km, op 19-03-2026
|
| Brandstof | Lpg g3 en benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.5 T Summum ,, LPG ,, AUTOMAAT VOL LEDER NAVI ETC |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW variant |
AS56
|
| RDW uitvoering |
AS5650??
|
| RDW handelsnaam |
S80
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2001/116*0057*02 |
| Plaats chassisnummer | r. op bodemplaat by voorzitting |
| Omschrijving defect | De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kan uitrekken en uiteindelijk breken. |
| Materiële gevolgen | De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kunnen uitrekken en de bevestiging van de veiligheidskabel kan breken waardoor de veiligheidsgordel niet kan worden vastgehouden bij een aanrijding. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | vervangen van de autogordelsluiting. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0345-688888 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
236 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
10 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
15 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
7 l/100 km
|
| Aantal cilinders |
5
|
| Motorinhoud |
2.521 cc
|
| Turbo | Nee |
| Vermogen |
200 kW (272 pk)
|
| Type gasinstallatie |
G3 gasinstallatie
|
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Afmetingen | 485,00 x 186,00 x 149,00 cm |
| Ledig gewicht |
1580 kg
|
| Massa rijklaar |
2160 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2160 kg
|
| Laadvermogen | 580 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 144 à € 153 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 18-03-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Anti Slip Control |
| Autotelefoonvoorbereiding |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Electronic Brake Distribution |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen |
| Halogeen mistlampen |
| Houtafwerking interieur |
| Houten versnellingspook |
| Isofix |
| Keyless Entry |
| Koplampen adaptief |
| Lederen interieur |
| Lederen stuurwiel |
| Metallic lak |
| Navigatie-systeem full map |
| Parkeersensor achter |
| Radio CD-speler |
| Regensensor |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Voorstoelen verwarmd |
| Wis-/was installatie voor koplampen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.