21-04-2004
Benzine
Handgeschakeld
208.636 km
1.994 cc
10 l/100km
21-04-2004
Benzine
Handgeschakeld
208.636 km
1.994 cc
10 l/100km
| Kenteken | 83-PB-RP Switch kenteken |
| Merk | Subaru |
| Model | Forester |
| Tellerstand |
208.636 km, op 29-12-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Anders |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.0 AWD XT 177PK, airco, cruisecontrol, nieuwe APK, zeer nette auto, compleet nieuwe originele uitlaat. |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW variant |
SFT
|
| RDW uitvoering |
010
|
| RDW handelsnaam |
FORESTER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Soort bekleding | Velours |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*98/14*0029*04 |
| Plaats chassisnummer | r. tegen schutbord onder motorkap |
| Topsnelheid | 202 km/h |
| Ledig gewicht |
1405 kg
|
| Massa rijklaar |
1950 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1950 kg
|
| Laadvermogen | 545 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Soort bekleding | Velours |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| APK vervaldatum | 29-12-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Afdekhoes |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun voor |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Audioinstallatie met CD-wisselaar |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| elektrisch glazen kanteldak |
| Elektrisch glazen schuif-/kanteldak |
| elektrisch glazen schuif-/kanteldak (dubbel) |
| Elektrisch glazen schuifdak |
| elektrisch open dak |
| Elektrisch schuif-/kanteldak |
| elektrisch schuif-/kanteldak met zonnepanelen |
| elektrisch schuifdak |
| elektrisch transparant schuif-/kanteldak |
| elektrisch transparant schuifdak |
| Getint glas |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| hoofdsteunen voor en achter |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Koplampreiniging |
| Lederen versnellingspook |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Niveauregeling automatisch |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.