27-07-2012
Lpg g3 en benzine
Handgeschakeld
211.772 km
1.598 cc
7 l/100km
27-07-2012
Lpg g3 en benzine
Handgeschakeld
211.772 km
1.598 cc
7 l/100km
| Kenteken | 80-XSR-1 Switch kenteken |
| Merk | Dacia |
| Model | Sandero |
| Tellerstand |
211.772 km, op 27-03-2026
|
| Brandstof | Lpg g3 en benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Grijs (grijs) |
| Uitvoering | 1.6 Stepway LPG |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
SD
|
| RDW variant |
BSDM3
|
| RDW uitvoering |
BSDM3K
|
| RDW handelsnaam |
SANDERO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2001/116*0314*57 |
| Plaats chassisnummer | op r. schroefveerkoker onder motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
174 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
10 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Aantal cilinders |
4
|
| Motorinhoud |
1.598 cc
|
| Turbo | Nee |
| Vermogen |
84 kW (114 pk)
|
| Type gasinstallatie |
Af-fabriek gasinstallatie
|
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 14 seconden |
| Ledig gewicht |
1107 kg
|
| Massa rijklaar |
1559 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1559 kg
|
| Laadvermogen | 452 kg |
| Trekgewicht geremd | 1050 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Wegenbelasting | € 68 à € 72 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 18-05-2026 |
| ABS |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airconditioning. handbed. |
| Bekerhouder achter |
| Bekerhouders voor |
| Buitenspiegels inklapbaar |
| Bumpers in kleur carrosserie |
| Centr. deurvergr. afstand. |
| Dakrails aluminium |
| Deelbare achterbank |
| Elektrische ramen voor |
| Hoofdsteunen achter |
| Kinderzitje voorbereiding ISOfix |
| Lichtmetalen velgen |
| Mistlampen |
| Radio/CD |
| Startonderbreking |
| Stuurbekrachtiging |
| Velgen Alu. 16 inch |
| Verstelbaar stuur |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.