25-03-2005
Benzine
Automaat
214.632 km
2.497 cc
9 l/100km
25-03-2005
Benzine
Automaat
214.632 km
2.497 cc
9 l/100km
| Kenteken | 79-RG-HF Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | 5-serie |
| Tellerstand |
214.632 km, op 04-09-2021
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 523i High Executive|Clima|Gr Navigatie|LM 19 |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW variant |
NE31
|
| RDW uitvoering |
32
|
| RDW handelsnaam |
5ER REIHE
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0230*05 |
| Plaats chassisnummer | op r. schroefveerkoker onder motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
224 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
9 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
13.4 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6.9 l/100 km
|
| Topsnelheid | 232 km/h |
| Ledig gewicht |
1465 kg
|
| Massa rijklaar |
2030 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2030 kg
|
| Laadvermogen | 565 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 81 à € 90 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 26-02-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbags |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoon |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bi-Xenon koplampen |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Cd-wisselaar |
| Centrale vergrendeling |
| Comfortstoel(en) |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen achter |
| hoofdsteunen voor en achter |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Navigatiesysteem |
| Niveauregeling automatisch |
| Parkeer sensoren voor en achter |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Sportstuur |
| Sportvelgen |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurkolom elektrisch verstelbaar |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.