03-02-2005
Diesel
Handgeschakeld
355.240 km
1.997 cc
5 l/100km
03-02-2005
Diesel
Handgeschakeld
355.240 km
1.997 cc
5 l/100km
| Kenteken | 79-RB-PV Switch kenteken |
| Merk | Peugeot |
| Model | 206 SW |
| Tellerstand |
355.240 km, op 14-05-2024
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | 2.0 HDi Air-line |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW variant |
E
|
| RDW uitvoering |
F
|
| RDW handelsnaam |
206
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*98/14*0174*07 |
| Plaats chassisnummer | op r. schroefveerkoker onder motorkap |
| Catalogusprijs |
€ 20.770
|
| Bruto BPM |
€ 5.955
|
| Import auto | Nee uit Nederland |
| Bouwjaar | 2005 |
| Datum eerste toelating |
03-02-2005
|
| Datum eerste tenaamstelling in Nederland |
03-02-2005
|
| APK geldig tot |
01-05-2024
|
| Emissieklasse |
Euro 3
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
138 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Ledig gewicht |
1091 kg
|
| Massa rijklaar |
1611 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1611 kg
|
| Laadvermogen | 520 kg |
| Trekgewicht geremd | 1100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Wegenbelasting | € 107 à € 112 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 01-05-2024 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| bestuurdersairbag |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Getint glas |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Lederen stuurwiel |
| Lichtmetalen velgen 15" |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.