23-04-2004
Benzine
Automaat
361.860 km
2.979 cc
13 l/100km
23-04-2004
Benzine
Automaat
361.860 km
2.979 cc
13 l/100km
| Kenteken | 79-PB-JG Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | X REIHE |
| Tellerstand |
361.860 km, op 09-04-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (5 traps) |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 3.0i Executive Xenon|Leder|Trekhaak|Youngtimer |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW variant |
FA51
|
| RDW uitvoering |
04
|
| RDW handelsnaam |
X REIHE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*98/14*0153*06 |
| Plaats chassisnummer | op r. schroefveerkoker onder motorkap |
| Omschrijving defect | Door een defect aan de gasgenerator van de bestuurdersairbag kan deze ongecontroleerd afgaan ingeval van een aanrijding. Er kunnen metaaldelen vrijkomen en richting de inzittenden geschoten worden. |
| Materiële gevolgen | Indien het defect optreedt en wordt de airbag ten gevolge van een ongeval geactiveerd dan zal de airbag geen bescherming bieden en is er kans op het verwonden van de inzittenden door de rondvliegende metaaldelen. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt uitgenodigd een afspraak te maken met de merkdealer. De dealer zal de bestuurdersairbag vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800 0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 3
|
| Energielabel | G |
| CO2 uitstoot |
310 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
13 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
18 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
10 l/100 km
|
| Topsnelheid | 206 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Ledig gewicht |
1995 kg
|
| Massa rijklaar |
2620 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2620 kg
|
| Laadvermogen | 625 kg |
| Trekgewicht geremd | 2300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 129 à € 141 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
1 gebrek geconstateerd
4 gebreken geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
7 gebreken geconstateerd
4 gebreken geconstateerd
5 gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
2 gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Overzicht van de meest voorkomende gebreken bij voertuigen met hetzelfde EU type goedkeuringsnummer.
Geen geaggregeerde gebrekgegevens beschikbaar voor dit EU type.
| "Lichtmetalen velgen 19""" |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruit apart te openen |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Alarm klasse 3 |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Bagagedek |
| Bestuurders-informatie-systeem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Getint glas |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen voor |
| Houtafwerking interieur |
| Koplampreiniging |
| Lederen stuurwiel |
| Lichtmetalen velgen |
| Metallic lak |
| Mistlampen voor |
| Niveauregeling automatisch |
| Park Distance Control |
| Radio-cassette |
| Regensensor |
| Sport-pakket |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Verbruiksmeter |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Xenon koplampen |
Naast de gratis kenteken check, kun je een zeer uitgebreide occasion aankoopcheck uitvoeren. Alle voertuiginformatie uit de markt die jij als autokoper wil weten op 1 plek om verrassing voor, op of na de aanschaf te voorkomen.
Blijkt na de screening van het autoverleden, de deal en voorwaarden de auto de moeite waard, is het belangrijk om de BMW op locatie zorgvuldig te bekijken en de kwaliteit te beoordelen. Onderstaande onderdelen komen bijvoorbeeld aan bod in onze uitgebreide occasionkeuring. Klik hier voor voorbeeld rapport.
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.