05-07-2003
Benzine
Automaat
316.332 km
4.398 cc
13.9 l/100km
05-07-2003
Benzine
Automaat
316.332 km
4.398 cc
13.9 l/100km
| Kenteken | 79-LZ-ZB Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | X5 |
| Tellerstand |
316.332 km, op 05-05-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 4.4i Executive |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW variant |
FB31
|
| RDW uitvoering |
02
|
| RDW handelsnaam |
X REIHE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*98/14*0153*06 |
| Plaats chassisnummer | op r. schroefveerkoker onder motorkap |
| Omschrijving defect | Door een defect aan de gasgenerator van de bestuurdersairbag kan deze ongecontroleerd afgaan ingeval van een aanrijding. Er kunnen metaaldelen vrijkomen en richting de inzittenden geschoten worden. |
| Materiële gevolgen | Indien het defect optreedt en wordt de airbag ten gevolge van een ongeval geactiveerd dan zal de airbag geen bescherming bieden en is er kans op het verwonden van de inzittenden door de rondvliegende metaaldelen. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt uitgenodigd een afspraak te maken met de merkdealer. De dealer zal de bestuurdersairbag vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800 0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 3
|
| Energielabel | G |
| CO2 uitstoot |
335 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
13.9 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
18.8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
11.1 l/100 km
|
| Topsnelheid | 207 km/h |
| Ledig gewicht |
2080 kg
|
| Massa rijklaar |
2685 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2685 kg
|
| Laadvermogen | 605 kg |
| Trekgewicht geremd | 2300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 138 à € 151 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 28-02-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruit apart te openen |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| Alarm klasse 3 |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audioinstallatie met CD-wisselaar |
| Bagagedek |
| Bestuurders-informatie-systeem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoelen met elektr. verstelling en geheugen |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Getint glas |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen voor |
| Houtafwerking interieur |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Koplampreiniging |
| Lederen bekleding |
| Lichtmetalen velgen |
| metaalkleur |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Niveauregeling automatisch |
| Park Distance Control |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Sportvelgen |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur verstelbaar |
| Verbruiksmeter |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoelen verwarmd |
| Xenon koplampen |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.