30-11-2006
Diesel
Automaat
287.816 km
2.987 cc
8 l/100km
30-11-2006
Diesel
Automaat
287.816 km
2.987 cc
8 l/100km
| Kenteken | 79-LRV-8 Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | E 320 CDI |
| Tellerstand |
287.816 km, op 03-12-2025
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 320 CDI Avantgarde |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW variant |
U220K0
|
| RDW uitvoering |
NCAAA511
|
| RDW handelsnaam |
E 320 CDI
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0213*12 |
| Plaats chassisnummer | op dwarsbalk v. r. voorzitting |
| Omschrijving defect | De beweegbare stang, van de niveausensor aan de achterasvering, kan vast komen te zitten. Als gevolg daarvan kan ook de luchtveerbalg scheuren. |
| Materiële gevolgen | Het niet goed werken van de achtervering. Dit heeft invloed op het rij- en stuurgedrag van het voertuig. Hierdoor kan de bestuurder de controle over het voertuig verliezen. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent/distributeur roept de betreffende voertuigen/producten terug neemt maatregelen om het defect te verhelpen.De voertuigeigenaar wordt verzocht om per omgaande een afspraak te maken met een merkdealer. Van het voertuig zal de stang van de niveausensor preventief vervangen worden. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-17777777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | F |
| CO2 uitstoot |
215 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
8 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
11 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6.4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 240 km/h |
| Ledig gewicht |
1785 kg
|
| Massa rijklaar |
2460 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2460 kg
|
| Laadvermogen | 675 kg |
| Trekgewicht geremd | 2100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 212 à € 223 per maand |
| Bijtelling | 35 % |
3 gebreken geconstateerd
2 gebreken geconstateerd
Overzicht van de meest voorkomende gebreken bij voertuigen met hetzelfde EU type goedkeuringsnummer.
Geen geaggregeerde gebrekgegevens beschikbaar voor dit EU type.
| Achterbank neerklapbaar |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarm klasse 3 |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio-navigatiesysteem |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoon voorbereiding |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnen/buitenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint warmtewerend glas |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| hoofdsteunen voor en achter |
| Houtafwerking interieur |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Koplampreiniging |
| Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18" |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Motorrestwarmte-installatie |
| Niveauregeling automatisch |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Sportonderstel |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
Naast de gratis kenteken check, kun je een zeer uitgebreide occasion aankoopcheck uitvoeren. Alle voertuiginformatie uit de markt die jij als autokoper wil weten op 1 plek om verrassing voor, op of na de aanschaf te voorkomen.
Blijkt na de screening van het autoverleden, de deal en voorwaarden de auto de moeite waard, is het belangrijk om de MERCEDES-BENZ op locatie zorgvuldig te bekijken en de kwaliteit te beoordelen. Onderstaande onderdelen komen bijvoorbeeld aan bod in onze uitgebreide occasionkeuring. Klik hier voor voorbeeld rapport.
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.