30-07-1999
Benzine
Automaat
217.626 km
4.701 cc
15.6 l/100km
30-07-1999
Benzine
Automaat
217.626 km
4.701 cc
15.6 l/100km
| Kenteken | 79-JT-VK Switch kenteken |
| Merk | JEEP |
| Model | GRAND CHEROKEE |
| Tellerstand |
217.626 km, op 23-10-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Atlanta Blue Metallic (blauw) |
| Uitvoering | 4.7i V8 Limited |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW variant |
8LNB
|
| RDW uitvoering |
X0
|
| RDW handelsnaam |
GRAND CHEROKEE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*98/14*0039*00 |
| Plaats chassisnummer | r. in kofferruimte by reservewiel |
| Emissieklasse |
Euro 2
|
| CO2 uitstoot |
370 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
15.6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
20.8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
12.6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Ledig gewicht |
1826 kg
|
| Massa rijklaar |
2495 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2495 kg
|
| Laadvermogen | 669 kg |
| Trekgewicht geremd | 3360 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 3 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 111 à € 122 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 04-02-2027 |
| 1e Orginele lak |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruit apart te openen |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarm klasse 3 |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| Audio installatie |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bagagedek |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels inklapbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Cd-wisselaar |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| elektrisch glazen kanteldak |
| Elektrisch glazen schuif-/kanteldak |
| elektrisch glazen schuif-/kanteldak (dubbel) |
| Elektrisch glazen schuifdak |
| elektrisch open dak |
| Elektrisch schuif-/kanteldak |
| elektrisch schuif-/kanteldak met zonnepanelen |
| elektrisch schuifdak |
| elektrisch transparant schuif-/kanteldak |
| elektrisch transparant schuifdak |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Getint glas |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| Halogeen koplampen |
| hoofdsteunen voor en achter |
| Houtafwerking interieur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Koplampen in hoogte verstelbaar |
| Lederen bekleding |
| Lederen bekleding en elektrisch verwarmde stoelen |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Navigatiesysteem |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Regensensor |
| Roofrack |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Trekhaak |
| Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.