20-04-2001
Benzine
Automaat
197.546 km
2.967 cc
Onbekend
20-04-2001
Benzine
Automaat
197.546 km
2.967 cc
Onbekend
| Kenteken | 79-HR-LJ Switch kenteken |
| Merk | Mazda |
| Model | Tribute |
| Tellerstand |
197.546 km, op 21-08-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 3.0 V6 Touring 4WD |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW variant |
281
|
| RDW uitvoering |
5
|
| RDW handelsnaam |
MAZDA TRIBUTE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Massa rijklaar |
2075 kg
|
| Laadvermogen | 585 kg |
| Trekgewicht geremd | 1700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 81 à € 90 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 12-09-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Bagagedek |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Lederen bekleding |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| passagiersairbag |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.