03-09-2001
Benzine
Automaat
261.393 km
1.998 cc
9.8 l/100km
03-09-2001
Benzine
Automaat
261.393 km
1.998 cc
9.8 l/100km
| Kenteken | 79-HL-JL Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | C 180 |
| Tellerstand |
261.393 km, op 12-03-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | 180 Elegance APK MAART 2027 |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW variant |
R23DK0
|
| RDW uitvoering |
TEAAA50
|
| RDW handelsnaam |
C 180
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*98/14*0158*02 |
| Plaats chassisnummer | op dwarsbalk v. r. voorzitting |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | F |
| CO2 uitstoot |
235 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
9.8 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
13.5 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
7.7 l/100 km
|
| Topsnelheid | 206 km/h |
| Ledig gewicht |
1435 kg
|
| Massa rijklaar |
2030 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2030 kg
|
| Laadvermogen | 595 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 30-03-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Bagagedek |
| bestuurdersairbag |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Cd-speler |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dakspoiler |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Houtafwerking interieur |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Lichtmetalen velgen 15" |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Regensensor |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar |
| Warmtewerend glas |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.