30-09-2008
Benzine
Handgeschakeld
200.377 km
1.397 cc
6 l/100km
30-09-2008
Benzine
Handgeschakeld
200.377 km
1.397 cc
6 l/100km
| Kenteken | 79-GZB-8 Switch kenteken |
| Merk | Peugeot |
| Model | 207 SW |
| Tellerstand |
200.377 km, op 17-03-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Blauw |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.4 VTi XS,Panoramadak,Clima,Elec.pakket,Trekhaak! |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
W*****
|
| RDW variant |
E8FS
|
| RDW uitvoering |
C
|
| RDW handelsnaam |
207
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2001/116*0340*12 |
| Plaats chassisnummer | r. op schutbord onder motorkap |
| Tellerstand |
200.377 km, op 17-03-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2024
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De tellerstand van dit voertuig heeft van de Stichting NAP het oordeel 'onlogisch' gekregen. Het kan zijn dat de teller is teruggedraaid. De RDW mag het oordeel 'onlogisch' alleen geven bij metingen na 1 januari 2014 en geeft daarom 'geen oordeel' over de betrouwbaarheid van de gehele reeks tellerstanden van dit voertuig.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
150 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 12 seconden |
| Ledig gewicht |
1190 kg
|
| Massa rijklaar |
1691 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1691 kg
|
| Laadvermogen | 501 kg |
| Trekgewicht geremd | 1150 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 3 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 07-04-2027 |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Comfort-pakket |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Elektrische ramen voor |
| Panoramadak |
| Radio CD-speler |
| Regensensor |
| Startblokkering |
| Trekhaak |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.