23-01-2013
Benzine
Handgeschakeld
190.830 km
1.362 cc
6 l/100km
23-01-2013
Benzine
Handgeschakeld
190.830 km
1.362 cc
6 l/100km
| Kenteken | 78-ZSN-1 Switch kenteken |
| Merk | OPEL |
| Model | ASTRA SPORTS TOURER |
| Tellerstand |
190.830 km, op 01-04-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.4 Turbo Business + NAP/NAV/CAMERA |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
P-J/SW
|
| RDW variant |
DADAC12
|
| RDW uitvoering |
BA1J1JDWA5
|
| RDW handelsnaam |
ASTRA SPORTS TOURER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*0204*10 |
| Plaats chassisnummer | r. voorzitting |
| Tellerstand |
190.830 km, op 01-04-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2024
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
136 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Ledig gewicht |
1371 kg
|
| Massa rijklaar |
2040 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2040 kg
|
| Laadvermogen | 669 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 710 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
1 gebrek geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Overzicht van de meest voorkomende gebreken bij voertuigen met hetzelfde EU type goedkeuringsnummer.
Geen geaggregeerde gebrekgegevens beschikbaar voor dit EU type.
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Achterrijruitcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airconditioning |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Audio-navigatiesysteem |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bagagedek |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Camera |
| Centrale deurvergrendeling |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dealeronderhouden |
| Derde remlicht |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische Ramen en spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Geen afleveringskosten |
| Hoofdsteunen |
| Isofix |
| Lichtmetalen velgen |
| nationale autopas |
| Navigatiesysteem |
| Onderhoudsboekjes |
| Radio Cd |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbediening |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Trekhaak |
| Trekhaak met afneembare kogel |
Naast de gratis kenteken check, kun je een zeer uitgebreide occasion aankoopcheck uitvoeren. Alle voertuiginformatie uit de markt die jij als autokoper wil weten op 1 plek om verrassing voor, op of na de aanschaf te voorkomen.
Blijkt na de screening van het autoverleden, de deal en voorwaarden de auto de moeite waard, is het belangrijk om de OPEL op locatie zorgvuldig te bekijken en de kwaliteit te beoordelen. Onderstaande onderdelen komen bijvoorbeeld aan bod in onze uitgebreide occasionkeuring. Klik hier voor voorbeeld rapport.
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.