28-04-2008
Diesel
Handgeschakeld
288.891 km
1.997 cc
7 l/100km
28-04-2008
Diesel
Handgeschakeld
288.891 km
1.997 cc
7 l/100km
| Kenteken | 78-ZR-GT Switch kenteken |
| Merk | FORD |
| Model | GALAXY |
| Tellerstand |
288.891 km, op 17-12-2025
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.0 TDCi Ghia 7P Clima Trekhaak Camera PDC! |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW variant |
QXWA1M
|
| RDW uitvoering |
7CEARG
|
| RDW handelsnaam |
GALAXY
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2001/116*0185*02 |
| Plaats chassisnummer | op bodemplaat by r. voorzitting |
| Omschrijving defect | Bij het activeren van de bestuurdersairbag kan in de gasgenerator een te hoge druk worden opgebouwd. |
| Materiële gevolgen | Hierdoor kan de behuizing van de gasgenerator scheuren en kunnen metaaldeeltjes losraken en wegschieten. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De werkzaamheden bestaan uit het vervangen van de bestuurdersairbag. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 020 5044646 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
172 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Ledig gewicht |
1706 kg
|
| Massa rijklaar |
2505 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2505 kg
|
| Laadvermogen | 799 kg |
| Trekgewicht geremd | 1700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 198 à € 207 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 29-04-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| 4 Goede banden |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Houtafwerking interieur |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Metallic lak |
| Mistlampen voor |
| Navigatie full map |
| Navigatiesysteem |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Regensensor |
| Rook en huisdier vrij |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Startblokkering |
| Toerenteller |
| Trekhaak |
| Velours bekleding |
| Verwarmde voorruit |
| Warmtewerende voorruit |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.