03-01-2013
Benzine
Automaat
152.887 km
1.198 cc
6 l/100km
03-01-2013
Benzine
Automaat
152.887 km
1.198 cc
6 l/100km
| Kenteken | 78-ZJB-7 Switch kenteken |
| Merk | Volkswagen |
| Model | Golf Variant |
| Tellerstand |
152.887 km, op 18-01-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 1.2TSi 105pk Comfort Automaat DSG-7 |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
1KM
|
| RDW variant |
ACCBZBX0
|
| RDW uitvoering |
FD7FD7AM006N7MGN1
|
| RDW handelsnaam |
GOLF
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0328*24 |
| Plaats chassisnummer | r. schroefveerkoker |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
136 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5.2 l/100 km
|
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Ledig gewicht |
1309 kg
|
| Massa rijklaar |
1950 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1950 kg
|
| Laadvermogen | 641 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 64 à € 71 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| NAP weblabel | Niet aanwezig |
| APK vervaldatum | 06-03-2027 |
| +dealeronderhouden |
| +gewassen |
| +interieur gereinigd |
| +mobiliteits-check |
| +nieuwe APK keuring |
| +onderhoudshistorie |
| +onderhoudsvrije distributie |
| +veiligheids-check |
| +vloeistoffen-check |
| 3 hoofdsteunen achter |
| 3e remlicht |
| 3x 3-punts rolgordels achterbank |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio-navigatie full map |
| Automatisch geregelde airco/clima |
| bestuurdersairbag |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Climate Control |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Gedeeld neerklapbare achterbank |
| Getint glas |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Inclusief extra set winterwielen |
| In hoogte verstelbare bestuurdersstoel |
| In hoogte verstelbare passagiersstoel |
| Isofix |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Kleur wit |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| LM velgen 16" |
| Middenarmsteun voor |
| Navigatiesysteem |
| Onderhoudsvrije distributie |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Schakelpaddles |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Toerenteller |
| Warmtewerend getint glas |
| Winterbanden |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.