01-11-2012
Benzine
Automaat
211.066 km
1.997 cc
7 l/100km
01-11-2012
Benzine
Automaat
211.066 km
1.997 cc
7 l/100km
| Kenteken | 78-ZFP-9 Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | 3-serie Touring |
| Tellerstand |
211.066 km, op 25-04-2024
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Sapphire Zwart Metallic (zwart) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 328i High Exe | HUD | Leer | Sport aut. |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
3K
|
| RDW variant |
3G51
|
| RDW uitvoering |
5A000
|
| RDW handelsnaam |
3ER REIHE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0315*06 |
| Plaats chassisnummer | r. motorruimte |
| Omschrijving defect | Als gevolg van een fabricagefout bij de inlaatnokkenas bestaat de mogelijkheid dat de olietoevoer van de vacuümpomp niet voldoende is. |
| Materiële gevolgen | De vacuümpomp kan door slechte smering beschadigd raken. Het voor de rembekrachtiger noodzakelijke vacuüm is dan mogelijk niet meer beschikbaar. Als gevolg daarvan kan de rembekrachtiging uitvallen. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt uitgenodigd een afspraak te maken met de merkdealer. De inlaatnokkenas wordt dan gecontroleerd en aangepast. Indien nodig wordt de inlaatnokkenas en de vacuümpomp vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800 0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | Er is mogelijk naderhand een ander stuurwiel gemonteerd met een airbag waarvan het gas in de gasgenerator kan verouderen. |
| Materiële gevolgen | Dit kan leiden tot een explosie van deze gasgenerator zelf, als de airbag bij een ongeval wordt geactiveerd, waarbij metalen deeltjes ernstige of zelfs fatale verwondingen veroorzaken. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | Het standaard stuurwiel kan zijn vervangen door een ander stuurwiel dat naderhand is ingebouwd. De voertuigeigenaar kan via de hier onder genoemde website(www.bmwrecallsteeringwheel.expertinquiry.com) zelf controleren of de stuurwielairbag binnen deze terugroepactie valt. Er volgt dan informatie of verdere inspectie of reparatie bij een BMW dealer nodig is. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
152 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8.4 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5.4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Ledig gewicht |
1495 kg
|
| Massa rijklaar |
2070 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2070 kg
|
| Laadvermogen | 575 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 745 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 85 à € 92 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 26-06-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarm klasse 3 |
| Aluminium interieur afwerking |
| Angel Eyes |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Audio installatie premium |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale vergrendeling |
| Chroom delen exterieur |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch en regensensor |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| Head-up display |
| Hifi Premium |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreiniging |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Radio/CD-speler |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Schakelpaddles |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Variabele stuuroverbrenging |
| Voorstoelen verwarmd |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.