28-09-2005
Benzine
Automaat
288.883 km
2.996 cc
9 l/100km
28-09-2005
Benzine
Automaat
288.883 km
2.996 cc
9 l/100km
| Kenteken | 78-XZT-3 Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | 330I |
| Tellerstand |
288.883 km, op 19-12-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | TITANSILBER METALLIC (354) (grijs) |
| Uitvoering | 330i |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW handelsnaam |
330I
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Plaats chassisnummer | r. schroefveerkoker motorruimte |
| Omschrijving defect | In de stekkerverbinding op de aanjagereindtrap kan wrijvingscorrosie ontstaan. Hierdoor kan in de stekkerverbinding een elektrische weerstand ontstaan. |
| Materiële gevolgen | De stekkerverbinding kan oververhit raken met kans op kortsluiting. |
| Mogelijk gevaar | Het belasten van het milieu |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal de stekkerverbinding van de aanjagereindtrap controleren en herstellen. Indien nodig wordt de aanjagereindtrap vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | In de gasgenerator van de bestuurdersairbag kan bij activeren als gevolg van veroudering een te hoge interne druk ontstaan. |
| Materiële gevolgen | Barsten van de gasgenerator en versplinteren van metaaldelen. Deze metaaldelen kunnen wegschieten naar de inzittenden en daarmee ernstig letsel veroorzaken. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht met een merkdealer een afspraak te maken. De bestuurdersairbag wordt dan vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Ledig gewicht |
1500 kg
|
| Massa rijklaar |
2015 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2015 kg
|
| Laadvermogen | 515 kg |
| Trekgewicht geremd | 1700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 85 à € 92 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 16-04-2026 |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarm klasse 3 |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Autotelefoon voorbereiding |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch en regensensor |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint warmtewerend glas |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Koplampreiniging |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichmetalen velgen 19" |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Regensensor |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Warmtewerende voorruit |
| Xenon koplampen met reiniging |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.