07-07-2007
Benzine
Automaat
132.778 km
4.999 cc
15 l/100km
07-07-2007
Benzine
Automaat
132.778 km
4.999 cc
15 l/100km
| Kenteken | 78-XL-LB Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | 5-serie |
| Tellerstand |
132.778 km, op 20-04-2024
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Rubin zwart Metallic (zwart) |
| Uitvoering | M5 |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW variant |
NB91
|
| RDW uitvoering |
01
|
| RDW handelsnaam |
M5
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Bruin |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0297*04 |
| Plaats chassisnummer | op r. schroefveerkoker onder motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | G |
| CO2 uitstoot |
357 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
15 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
22.7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
10.2 l/100 km
|
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Ledig gewicht |
1730 kg
|
| Massa rijklaar |
2300 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2300 kg
|
| Laadvermogen | 570 kg |
| Trekgewicht geremd | 2000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Bruin |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 99 à € 109 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 26-02-2027 |
| Airbags |
| Airco (automatisch) |
| Airconditioning |
| Alarm |
| Alarm klasse 3 |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio-navigatie full map |
| audio-navigatie full map + hard disk |
| Audio installatie premium |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bi-Xenon koplampen |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Cd-wisselaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Dimlichten automatisch en regensensor |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektrisch zonnescherm achterruit |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Head-up display |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreiniging |
| Lederen bekleding |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| M Aerodynamica |
| metaalkleur |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur multifunctioneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
| Zonnescherm(en) |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.