18-04-2008
Diesel
Automaat
298.622 km
2.461 cc
10 l/100km
18-04-2008
Diesel
Automaat
298.622 km
2.461 cc
10 l/100km
| Kenteken | 78-VPV-5 Switch kenteken |
| Merk | Volkswagen |
| Model | Touareg |
| Tellerstand |
298.622 km, op 24-01-2024
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Anders |
| Uitvoering | 2.5 TDI Automaat VAN |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW handelsnaam |
TOUAREG VAN 4MOTION TDI 128 KW
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Plaats chassisnummer | r. in kofferruimte |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Verbruik gecombineerd |
10 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
14 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
9 l/100 km
|
| Topsnelheid | 183 km/h |
| Ledig gewicht |
2315 kg
|
| Massa rijklaar |
2850 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2850 kg
|
| Laadvermogen | 535 kg |
| Trekgewicht geremd | 3500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 285 à € 299 per maand |
| APK vervaldatum | 06-02-2025 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruit apart te openen |
| Airbags |
| Airco |
| Airco (automatisch) |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| ASR |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Autotelefoon voorbereiding |
| Bagagedek |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint warmtewerend glas |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| Regensensor |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.