20-08-2011
Benzine
Automaat
97.682 km
2.979 cc
9 l/100km
20-08-2011
Benzine
Automaat
97.682 km
2.979 cc
9 l/100km
| Kenteken | 78-RXP-6 Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | 535I XDRIVE |
| Tellerstand |
97.682 km, op 21-04-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Donker blauw metallic (blauw) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 535xi High Executive |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
GT
|
| RDW variant |
SP21
|
| RDW uitvoering |
5B
|
| RDW handelsnaam |
535I XDRIVE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0215*03 |
| Plaats chassisnummer | r. motorruimte |
| Tellerstand |
97.682 km, op 21-04-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2024
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | Er is mogelijk naderhand een ander stuurwiel gemonteerd met een airbag waarvan het gas in de gasgenerator kan verouderen. |
| Materiële gevolgen | Dit kan leiden tot een explosie van deze gasgenerator zelf, als de airbag bij een ongeval wordt geactiveerd, waarbij metalen deeltjes ernstige of zelfs fatale verwondingen veroorzaken. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | Het standaard stuurwiel kan zijn vervangen door een ander stuurwiel dat naderhand is ingebouwd. De voertuigeigenaar kan via de hier onder genoemde website(www.bmwrecallsteeringwheel.expertinquiry.com) zelf controleren of de stuurwielairbag binnen deze terugroepactie valt. Er volgt dan informatie of verdere inspectie of reparatie bij een BMW dealer nodig is. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
216 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
9 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
13 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
7 l/100 km
|
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Ledig gewicht |
1970 kg
|
| Massa rijklaar |
2625 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2625 kg
|
| Laadvermogen | 655 kg |
| Trekgewicht geremd | 2100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 129 à € 141 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 21-08-2025 |
| "Lichtmetalen velgen 18""" |
| ABS |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief Demping Systeem (ADS) |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| Alarm klasse 3 |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Audio-navigatie full map |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Audio installatie premium |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elek. verstelbare stoelen |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| ESP |
| Extra getint glas |
| Halogeen mistlampen |
| Hard disk |
| Head-up display |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Lederen bekleding |
| Lederenbekleding |
| lendesteun |
| Lichtmetalenvelgen |
| Luxe lederen bekleding |
| Metallic lak |
| Mistlampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Panoramadak |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| Radio/CD-speler |
| Regensensor |
| Rondomzicht camera |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Schuifdak |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Trekhaak |
| Verkeersbord detectie |
| Voorstoelen verwarmd |
| Wis-/was installatie voor koplampen |
| Xenon verlichting |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.