07-10-2005
Benzine
Handgeschakeld
259.989 km
1.995 cc
8 l/100km
07-10-2005
Benzine
Handgeschakeld
259.989 km
1.995 cc
8 l/100km
| Kenteken | 78-RV-VV Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | 1-serie |
| Tellerstand |
259.989 km, op 06-05-2024
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | 120i High Executive|Leer|Navi|St Verwarming|LM17 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW variant |
UF51
|
| RDW uitvoering |
01
|
| RDW handelsnaam |
1ER REIHE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0287*07 |
| Plaats chassisnummer | op r. schroefveerkoker onder motorkap |
| Omschrijving defect | In de gasgenerator van de bestuurdersairbag kan bij activeren als gevolg van veroudering een te hoge interne druk ontstaan. |
| Materiële gevolgen | Barsten van de gasgenerator en versplinteren van metaaldelen. Deze metaaldelen kunnen wegschieten naar de inzittenden en daarmee ernstig letsel veroorzaken. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht met een merkdealer een afspraak te maken. De bestuurdersairbag wordt dan vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
181 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
8 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
10.5 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5.9 l/100 km
|
| Topsnelheid | 217 km/h |
| Ledig gewicht |
1235 kg
|
| Massa rijklaar |
1760 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1760 kg
|
| Laadvermogen | 525 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 665 kg |
| Wegenbelasting | € 56 à € 61 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 02-06-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarm klasse 3 |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun voor |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centr. deurvergr. met a.b. en startblokkering |
| Centrale vergrendeling |
| Cruise Control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen achter |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Lm Velgen |
| M-Stuur |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia Scherm |
| Navigatiesysteem |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Radio met Aux |
| Regensensor |
| Rode remklauwen |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoelen verwarmd |
| Voor stoelen Verwarming |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.