27-09-2005
Benzine
Automaat
244.816 km
4.000 cc
11 l/100km
27-09-2005
Benzine
Automaat
244.816 km
4.000 cc
11 l/100km
| Kenteken | 78-RV-HP Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | 7-serie |
| Tellerstand |
244.816 km, op 23-10-2024
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | 740i High Executive V8 Pano Youngtimer APK 2026 |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW variant |
HL61
|
| RDW uitvoering |
31
|
| RDW handelsnaam |
7ER REIHE
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Beige |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0172*07 |
| Plaats chassisnummer | op r. schroefveerkoker onder motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
267 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
11 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
16.3 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
8.2 l/100 km
|
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Ledig gewicht |
1870 kg
|
| Massa rijklaar |
2475 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2475 kg
|
| Laadvermogen | 605 kg |
| Trekgewicht geremd | 2100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Beige |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 116 à € 128 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 17-07-2026 |
| Airbags |
| Airco (automatisch) |
| Airconditioning |
| Alarm |
| Alarm klasse 3 |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Cd-wisselaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Elektrisch zonnescherm achterruit |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Houtafwerking interieur |
| Koplampreiniging |
| Lederen bekleding |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| metaalkleur |
| Metaalkleur parelmoer |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Navigatiesysteem |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| Regensensor |
| Schokdempers automatisch instelbaar |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Sportstuur |
| Sportvelgen |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Trekhaak |
| TV-ontvanger |
| Verwarmde zitplaatsen voor en achter |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| Xenon koplampen |
| Xenon verlichting |
| Zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.