20-02-2004
Benzine
Handgeschakeld
222.228 km
1.796 cc
8.3 l/100km
20-02-2004
Benzine
Handgeschakeld
222.228 km
1.796 cc
8.3 l/100km
| Kenteken | 78-NT-RL Switch kenteken |
| Merk | Ford |
| Model | Tourneo Connect |
| Tellerstand |
222.228 km, op 09-03-2022
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | 1.8-16V SWB First Ed |
| Carrosserievorm | Personenbus |
| RDW variant |
EYPAA
|
| RDW uitvoering |
B5BDBE
|
| RDW handelsnaam |
TOURNEO CONNECT
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0206*00 |
| Plaats chassisnummer | op bodemplaat by r. voorzitting |
| Emissieklasse |
Euro 3
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
198 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
8.3 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
11.6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6.3 l/100 km
|
| Ledig gewicht |
1395 kg
|
| Massa rijklaar |
2045 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2045 kg
|
| Laadvermogen | 650 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 745 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 73 à € 80 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
Geen gebreken geconstateerd
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterklep |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun voor |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| bestuurdersairbag |
| Buitenspiegel rechts |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Easy Sound System 6000 |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas achter |
| Getint glas |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtmetalen velgen 15" |
| metaalkleur |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Trekhaak |
| Verwarmde voorruit |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Zijschuifdeur rechts |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.