09-01-2003
Diesel
Automaat
450.977 km
3.226 cc
6.9 l/100km
09-01-2003
Diesel
Automaat
450.977 km
3.226 cc
6.9 l/100km
| Kenteken | 78-LG-TN Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | E 320 CDI |
| Tellerstand |
450.977 km, op 05-09-2025
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | 320 CDI Elegance |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW variant |
U026F0
|
| RDW uitvoering |
SGAAA500
|
| RDW handelsnaam |
E 320 CDI
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*98/14*0183*02 |
| Plaats chassisnummer | op dwarsbalk v. r. voorzitting |
| Catalogusprijs |
Onbekend
|
| Bruto BPM |
€ 17.799
|
| Import auto | Nee uit Nederland |
| Bouwjaar | 2003 |
| Datum eerste toelating |
09-01-2003
|
| Datum eerste tenaamstelling in Nederland |
09-01-2003
|
| APK geldig tot |
26-10-2025
|
| Emissieklasse |
Euro 3
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
183 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6.9 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
9.4 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5.4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 243 km/h |
| Ledig gewicht |
1635 kg
|
| Massa rijklaar |
2260 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2260 kg
|
| Laadvermogen | 625 kg |
| Trekgewicht geremd | 1900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 183 à € 192 per maand |
| Bijtelling | 35 % |
Geen gebreken geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Airco separaat achter |
| Alarm |
| Alarm klasse 3 |
| Anti-verblindingsspiegel(s) aut |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnen/buitenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| hoofdsteunen voor en achter |
| Houtafwerking interieur |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Luxe lederen bekleding |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Motorrestwarmte-installatie |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Regensensor |
| Sportvelgen |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.