02-01-2003
Benzine
Automaat
219.976 km
1.985 cc
Onbekend
02-01-2003
Benzine
Automaat
219.976 km
1.985 cc
Onbekend
| Kenteken | 78-KKR-6 Switch kenteken |
| Merk | SAAB |
| Model | 9-3 |
| Tellerstand |
219.976 km, op 14-10-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 2.0 Turbo Aero Aut 2003 keurig onderhouden |
| Carrosserievorm | Cabriolet |
| RDW handelsnaam |
9-3
|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Interieurkleur | Grijs |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Plaats chassisnummer | schutbord |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Ledig gewicht |
1300 kg
|
| Massa rijklaar |
1810 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1810 kg
|
| Laadvermogen | 510 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Kleur | Grijs |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| APK vervaldatum | 16-06-2027 |
| Achterbank neerklapbaar |
| Achterspoiler |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoon voorbereiding |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare kap |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Getint glas |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Koplampreiniging |
| Lederen bekleding |
| Lederen versnellingspook |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| Spoiler |
| Sportstuur |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Stuur leder |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.