24-10-2000
Benzine
Automaat
321.701 km
2.979 cc
12.9 l/100km
24-10-2000
Benzine
Automaat
321.701 km
2.979 cc
12.9 l/100km
| Kenteken | 78-GG-KV Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | X5 |
| Tellerstand |
321.701 km, op 09-05-2021
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 3.0i Executive 4X4 Automaat| Leder | Opendak | LM 20 |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW variant |
FA51
|
| RDW uitvoering |
04
|
| RDW handelsnaam |
X REIHE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*98/14*0153*02 |
| Plaats chassisnummer | op r. schroefveerkoker onder motorkap |
| Catalogusprijs |
Onbekend
|
| Bruto BPM |
€ 21.828
|
| Import auto | Nee uit Nederland |
| Bouwjaar | 2000 |
| Datum eerste toelating |
24-10-2000
|
| Datum eerste tenaamstelling in Nederland |
24-10-2000
|
| APK geldig tot |
09-12-2023
|
| Omschrijving defect | Door verouderingseffecten in de gasgenerator van de bestuurdersairbag kan bij activatie een te hoge druk ontstaan. |
| Materiële gevolgen | bij activatie kan de binnendruk in de gasgenerator te hoog worden. De gasgenerator kan ontploffen en metalen onderdelen kunnen letsel veroorzaken, onder omstandigheden dodelijk letsel. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt uitgenodigd een afspraak te maken met de merkdealer. Deze zal de airbagmodule vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 3
|
| CO2 uitstoot |
310 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
12.9 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
17.5 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
10.3 l/100 km
|
| Topsnelheid | 206 km/h |
| Ledig gewicht |
1990 kg
|
| Massa rijklaar |
2660 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2660 kg
|
| Laadvermogen | 670 kg |
| Trekgewicht geremd | 2300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 124 à € 138 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| NAP weblabel | Niet aanwezig |
| Achterbank elektrisch verstelbaar |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruit apart te openen |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| Alarm klasse 3 |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| AUX |
| Bagagedek |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Cd-speler |
| Cd-wisselaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoelen met elektr. verstelling en geheugen |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| elektrisch glazen kanteldak |
| Elektrisch glazen schuif-/kanteldak |
| elektrisch glazen schuif-/kanteldak (dubbel) |
| Elektrisch glazen schuifdak |
| elektrisch open dak |
| Elektrisch schuif-/kanteldak |
| elektrisch schuif-/kanteldak met zonnepanelen |
| elektrisch schuifdak |
| elektrisch transparant schuif-/kanteldak |
| elektrisch transparant schuifdak |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Geblindeerde achter ramen |
| Getint glas |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Koplampreiniging |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| Lichtmetalen velgen |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Niveauregeling automatisch |
| PANOROMADAK |
| Parkeer sensoren voor en achter |
| passagiersairbag |
| Radio-cassette |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Radio/cassette-speler |
| Radio/CD-speler |
| Regensensor |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Sportvelgen |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurkolom elektrisch verstelbaar |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Verbruiksmeter |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| Xenon koplampen |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.