29-06-2005
Diesel
Handgeschakeld
308.458 km
1.753 cc
Onbekend
29-06-2005
Diesel
Handgeschakeld
308.458 km
1.753 cc
Onbekend
| Kenteken | 78-BT-TF Switch kenteken |
| Merk | Ford |
| Model | Transit Connect |
| Tellerstand |
308.458 km, op 12-05-2025
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Anders |
| Uitvoering | T200S 1.8 TDdi Nieuwe APK |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW handelsnaam |
TRANSIT CONNECT 200S LR VAN 1.
|
| Aantal deuren | 5 |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Plaats chassisnummer | op bodemplaat by r. voorzitting |
| Ledig gewicht |
1400 kg
|
| Massa rijklaar |
2025 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2025 kg
|
| Laadvermogen | 625 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Wegenbelasting | € 43 à € 43 per maand |
Geen gebreken geconstateerd
| Achterdeuren met ruiten |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Armsteun voor |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Buitenspiegels inklapbaar |
| Hoofdsteunen |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Middenarmsteun voor |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Startonderbreker |
| Stoffen bekleding |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Tussenschot volledig |
| Verstelbare stuurkolom |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.