08-02-2013
Benzine
Handgeschakeld
171.873 km
1.987 cc
8 l/100km
08-02-2013
Benzine
Handgeschakeld
171.873 km
1.987 cc
8 l/100km
| Kenteken | 77-ZNR-9 Switch kenteken |
| Merk | TOYOTA |
| Model | TOYOTA RAV4 |
| Tellerstand |
171.873 km, op 14-04-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
XA3(A)
|
| RDW variant |
ZSA35(W)
|
| RDW uitvoering |
ZSA35L-BWFGPW(3J)
|
| RDW handelsnaam |
TOYOTA RAV4
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e6*2001/116*0105*08 |
| Plaats chassisnummer | op bodemplaat onder r. voorzitting |
| Tellerstand |
171.873 km, op 14-04-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2024
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | De 3-puntsgordel komt tegen het frame van de achterbank. Hierdoor kan de gordel tijdens een frontale botsing beschadigd raken. |
| Materiële gevolgen | De gordel kan losscheuren. Als dit gebeurt houdt de gordel de inzittende niet meer op zijn plaats houdt, wat het risico op letsel vergroot. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. Deze zal een bescherming op het achterbankframe aanbrengen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800 0369 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
174 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
8 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
10 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Ledig gewicht |
1400 kg
|
| Massa rijklaar |
2070 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2070 kg
|
| Laadvermogen | 670 kg |
| Trekgewicht geremd | 2000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 12-09-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Automatisch Sper Differentieel |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Cd-wisselaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektronisch sperdifferentieel |
| Extra getint glas |
| Halogeen mistlampen |
| Hoofdsteunen actief |
| Keyless Entry |
| Lederen/alcantara bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie |
| Navigatie-systeem |
| onderhoudsboekjes aanwezig |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Toerenteller |
| Trekhaak |
| Voorstoelen verwarmd |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.