14-09-2012
Diesel
Automaat
354.474 km
2.967 cc
5 l/100km
14-09-2012
Diesel
Automaat
354.474 km
2.967 cc
5 l/100km
| Kenteken | 77-XXH-1 Switch kenteken |
| Merk | AUDI |
| Model | A4 AVANT |
| Tellerstand |
354.474 km, op 19-01-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 3.0 TDI Pro Line S-LINE - LEDER - XENON - NAVIGATIE - PDC |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
B8
|
| RDW variant |
ACLABF1
|
| RDW uitvoering |
FAVAW012RB8KCS57MGEM
|
| RDW handelsnaam |
A4 AVANT
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0430*25 |
| Plaats chassisnummer | r. schroefveerkoker |
| Tellerstand |
354.474 km, op 19-01-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | Motorolie kan via de onderdrukleidingen in de rembekrachtiger terechtkomen. Dit kan het membraan van de rembekrachtiger beschadigen. |
| Materiële gevolgen | Uitvallen van de rembekrachtiging. De auto remt in dat geval nog wel, maar hiervoor is dan beduidend meer kracht op het rempedaal nodig. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht voor het maken van een afspraak contact op te nemen met de merkdealer. De onderdrukleiding wordt dan vervangen door een onderdrukleiding met terugrslagklep. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | Er zit een fout in de software van het airbagregelapparaat. |
| Materiële gevolgen | De voorairbags worden niet geactiveerd en bieden daardoor niet de noodzakelijke bescherming. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze voert dan een software-update uit. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: Niet bekend Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | Bij de stekkers van het airconditioningverwarmingselement kan door corrosie een verhoogde overgangsweerstand ontstaan. Hierdoor kan een thermische overbelasting ontstaan. |
| Materiële gevolgen | Smeulschade of brand. |
| Mogelijk gevaar | Brand met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal het verwarmingselement vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
135 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Ledig gewicht |
1615 kg
|
| Massa rijklaar |
2210 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2210 kg
|
| Laadvermogen | 595 kg |
| Trekgewicht geremd | 1700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 183 à € 192 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 13-06-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 18""" |
| "Lichtmetalen velgen 19""" |
| Achterbank neerklapbaar |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Alarmsysteem |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Anti Slip Control |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio-navigatie full map |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bi-Xenon koplampen |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Halogeen mistlampen |
| Lederen/stoffen bekleding |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Metallic lak |
| Parkeersensor achter |
| Radio CD-speler |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| S Line exterieur |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorstoelen |
| Wis-/was installatie voor koplampen |
| Zonnescherm zijruiten |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.