12-11-2012
Elektrisch en benzine
Automaat
89.660 km
1.497 cc
4 l/100km
12-11-2012
Elektrisch en benzine
Automaat
89.660 km
1.497 cc
4 l/100km
| Kenteken | 76-ZHD-9 Switch kenteken |
| Merk | TOYOTA |
| Model | TOYOTA YARIS HYBRID |
| Tellerstand |
89.660 km, op 25-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zilvergrijs metallic (grijs) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.5 Full Hybrid Dynamic Automaat 1e Eig. +NAP NL-auto |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
XP13M(A)
|
| RDW variant |
NHP13(MH)
|
| RDW uitvoering |
NHP130L-CHXGBW(3C)
|
| RDW handelsnaam |
TOYOTA YARIS HYBRID
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e11*2007/46*0152*02 |
| Plaats chassisnummer | r. voorzitting |
| Vermogen totaal | 55 kW |
| Tellerstand |
89.660 km, op 25-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | De schieding van de remcircuits in het remvloeistofreservoir is niet juist ontworpen. |
| Materiële gevolgen | Indien het voorste remcircuit lek raakt kan ook het achterste remcircuit de remvloestof verliezen. Als gevolg hiervan kan het gehele remsysteem uitvallen bij lekkage aan het voorste remcitcuit. Vooraf wordt de bestuurder gewaarschuwd doordat het remwaarschuwingslampje gaat branden en/of een zoemer afgaat. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal een nieuw remvloeistofreservoir monteren. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0369 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | Bij het activeren van de bestuurdersairbag kan in de gasontsteker een te hoge druk worden opgebouwd. Hierdoor kan de behuizing beschadigen en kunnen metaaldeeltjes losraken en wegschieten. |
| Materiële gevolgen | De metaaldeeltjes kunnen de inzittenden verwonden. Tevens zal de airbag geen bescherming bieden en is er kans op warmteontwikkeling. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. Deze zal de airbagmodule vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0369 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
85 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
4 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
3 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 165 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 12 seconden |
| Afmetingen | 389,00 x 170,00 x 151,00 cm |
| Ledig gewicht |
1070 kg
|
| Massa rijklaar |
1565 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1565 kg
|
| Laadvermogen | 495 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 49 à € 53 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 12-12-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| 1e eigenaar |
| 16" lichtmetalen velgen |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Afneembare trekhaak |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Anti Slip Control |
| Armsteun voor |
| Audio-installatie |
| Audio installatie premium |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Camera achter |
| Centrale deurvergrendeling afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Climate Controle |
| Cruise Control |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Getint glas |
| Glazen panoramadak |
| Half leren bekleding |
| Halogeen mistlampen |
| Hill hold-functie |
| Houten versnellingspook |
| Isofix |
| Keyless Entry |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen/stoffen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lichtmetalen velgen |
| Metaalkleur parelmoer |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| NAP rapport |
| Navigatie full map |
| Nederlandse auto met NAP |
| Panoramadak |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Regensensor |
| Sportonderstel |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Startonderbreking |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Toerenteller |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak |
| Trekhaak afneembaar |
| Verwarmde spiegels |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.