27-09-2001
Benzine
Automaat
155.417 km
1.783 cc
9 l/100km
27-09-2001
Benzine
Automaat
155.417 km
1.783 cc
9 l/100km
| Kenteken | 74-HP-GJ Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | S40 |
| Tellerstand |
155.417 km, op 16-12-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.8 Europa | Automaat | Nwe Distributie | Nwe Apk | Trekhaak | Cruise |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW variant |
VS14
|
| RDW uitvoering |
VS14K9
|
| RDW handelsnaam |
S40
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*98/14*0007*16 |
| Plaats chassisnummer | midden tegen schutbord onder motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 3
|
| Energielabel | E |
| CO2 uitstoot |
212 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
9 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
13 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 12 seconden |
| Ledig gewicht |
1270 kg
|
| Massa rijklaar |
1780 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1780 kg
|
| Laadvermogen | 510 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 665 kg |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 16-12-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 15""" |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Afstandsbediening voor centrale deurvergrendeling |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling |
| Cruise Control |
| Elektrische ramen voor |
| Getint glas |
| Hoofdsteunen voor |
| Lederen stuurwiel |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Side Impact Protection System |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Verstelbare stuurkolom |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.