23-05-2008
Benzine
Automaat
198.250 km
1.984 cc
10 l/100km
23-05-2008
Benzine
Automaat
198.250 km
1.984 cc
10 l/100km
| Kenteken | 71-GBN-2 Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | TIGUAN |
| Tellerstand |
198.250 km, op 25-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 2.0 TSI DSG 4Motion|PANO|LEDER|CAMERA|PDC V+A|XENON|BOM VOLL |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
5N
|
| RDW variant |
ACCAWBX1
|
| RDW uitvoering |
AA6AA69M020ND0GG
|
| RDW handelsnaam |
TIGUAN
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Bruin |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0450*03 |
| Plaats chassisnummer | r. by voorwielscherm onder motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | F |
| CO2 uitstoot |
234 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
10 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
14 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
8 l/100 km
|
| Topsnelheid | 207 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Afmetingen | 443,00 x 181,00 x 169,00 cm |
| Ledig gewicht |
1584 kg
|
| Massa rijklaar |
2230 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2230 kg
|
| Laadvermogen | 646 kg |
| Trekgewicht geremd | 2200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Bruin |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 94 à € 102 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 23-08-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Achterbank neerklapbaar (gelijke delen) |
| Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen) |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm klasse 3 |
| Alarm klasse III |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Autotelefoonvoorbereiding |
| Bagage afdekhoes |
| Bandenspanning controlesysteem |
| Bi-Xenon koplampen |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling afstandbediening |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Getint warmtewerend glas |
| Koplampreiniging |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lendesteun verstelbaar |
| Middenarmsteun achter |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen achter |
| Mistlampen voor |
| Multifunctioneel stuurwiel |
| Multimedia voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Panoramadak |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Sportonderstel |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Verwarmde voorstoelen |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Winter-pakket |
| Xenon verlichting |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.