03-01-2000
Diesel
Handgeschakeld
Onbekend
1.896 cc
5 l/100km
03-01-2000
Diesel
Handgeschakeld
Onbekend
1.896 cc
5 l/100km
| Kenteken | 71-DV-TG Switch kenteken |
| Merk | Audi |
| Model | A4 Avant |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.9 TDI Advance |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW variant |
AAFNF1
|
| RDW uitvoering |
FM52DHR92N
|
| RDW handelsnaam |
8D AUDI A4
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Topsnelheid | 192 km/h |
| Massa rijklaar |
1865 kg
|
| Laadvermogen | 575 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 690 kg |
| Wegenbelasting | € 135 à € 142 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 23-04-2026 |
| (kunst)leder stuurw. en versnellingspook |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser en sproeier |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun achter |
| Bagagedek |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling |
| Cruise Control |
| Derde remlicht |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Getint glas |
| Gordelspanners |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Koplampen in hoogte verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| passagiersairbag |
| Radiovoorbereiding |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Toerenteller |
| Verstelbare stuurkolom |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.