05-10-2006
Lpg g3 en benzine
Automaat
338.500 km
4.414 cc
12 l/100km
05-10-2006
Lpg g3 en benzine
Automaat
338.500 km
4.414 cc
12 l/100km
| Kenteken | 70-TK-DB Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | S80 |
| Tellerstand |
338.500 km, op 25-04-2026
|
| Brandstof | Lpg g3 en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 4.4 AWD V8 Summum G3 Gas Aut Leder Navi Dakraam |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW variant |
AS85
|
| RDW uitvoering |
AS8556??
|
| RDW handelsnaam |
S80
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2001/116*0057*02 |
| Plaats chassisnummer | r. op bodemplaat by voorzitting |
| Omschrijving defect | De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kan uitrekken en uiteindelijk breken. |
| Materiële gevolgen | De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kunnen uitrekken en de bevestiging van de veiligheidskabel kan breken waardoor de veiligheidsgordel niet kan worden vastgehouden bij een aanrijding. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | vervangen van de autogordelsluiting. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0345-688888 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | F |
| CO2 uitstoot |
284 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
12 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
18 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
8 l/100 km
|
| Aantal cilinders |
8
|
| Motorinhoud |
4.414 cc
|
| Turbo | Nee |
| Vermogen |
316 kW (429 pk)
|
| Type gasinstallatie |
G3 gasinstallatie
|
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Ledig gewicht |
1768 kg
|
| Massa rijklaar |
2320 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2320 kg
|
| Laadvermogen | 552 kg |
| Trekgewicht geremd | 2000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 175 à € 185 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 27-10-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| "Lichtmetalen velgen 18""" |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Audio-Line |
| Audio installatie |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Audioinstallatie met CD-wisselaar |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Cd-wisselaar |
| Cruise Control |
| Dodehoek detector |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch schuif-/kanteldak |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen |
| Houtafwerking interieur |
| Keyless Entry |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreiniging |
| Lederen interieur |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Metallic lak |
| Mistlampen voor |
| Mobility-Line |
| Navigatie-systeem full map |
| Navigatie full map |
| Parkeersensor achter |
| Regensensor |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak |
| Verwarmde voorstoelen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.