09-02-2011
Benzine
Handgeschakeld
162.424 km
1.591 cc
6 l/100km
09-02-2011
Benzine
Handgeschakeld
162.424 km
1.591 cc
6 l/100km
| Kenteken | 70-PJJ-3 Switch kenteken |
| Merk | HYUNDAI |
| Model | I 30 |
| Tellerstand |
162.424 km, op 31-01-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.6i i-Motion Business/RIJKLAAR/ |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
FDH
|
| RDW variant |
B5PI1
|
| RDW uitvoering |
M57AZ1
|
| RDW handelsnaam |
I 30
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e11*2001/116*0343*09 |
| Plaats chassisnummer | r. dwarsbalk by voorzitting |
| Omschrijving defect | De remlichtschakelaar kan defect raken waardoor de werking van de remlichten niet gewaarborgd is. |
| Materiële gevolgen | Niet oplichten van de remlichten indien met het voertuig geremd wordt. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent/distributeur roept de betreffende voertuigen/producten terug neemt maatregelen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met een merkdealer.Deze zal de remlichtschakelaar vervangen door een gemodificeerd exemplaar. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: (Nog) niet bekend Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
139 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 192 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Ledig gewicht |
1168 kg
|
| Massa rijklaar |
1720 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1720 kg
|
| Laadvermogen | 552 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Kleur | Zwart |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 20 % |
| APK vervaldatum | 10-02-2027 |
| Achterbank neerklapbaar (gelijke delen) |
| Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen) |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag hoofd achter |
| Airbag hoofd voor |
| Airbag opzij achter |
| Airbag opzij voor |
| Airbag passagier |
| Airconditioning |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Antiblokkeersysteem (ABS) |
| Antislipregeling (ASR) |
| Armsteun achter |
| Audiobediening op het stuurwiel |
| Automatisch dimmende binnenspiegel |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| AUX/USB ingang |
| Bagage afdekhoes |
| Bandenspanning controlesysteem |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling afstandbediening |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| DAB+ ontvanger |
| Electronic Brake Distribution |
| Electronic climate controle |
| Elektrisch bedienbare ramen achter |
| Elektrisch bedienbare ramen voor |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare buitenspiegels |
| Glas met warmtewerende functie |
| Gordelspanners |
| Halogeen mistlampen |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen actief |
| Houten versnellingspook |
| Isofix |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lendesteun verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Metallic lak |
| Middenarmsteun achter |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen achter |
| Mistlampen voor |
| Multifunctioneel stuurwiel |
| Multimedia voorbereiding |
| Navigatie-systeem full map |
| Navigatiesysteem |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren achter |
| Portierverlichting |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Radio/CD speler |
| Regensensor |
| Reservewiel |
| ruitenwisser achter |
| Stabiliteitsregeling (ESP) |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Startonderbreking |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur in hoogte verstelbaar |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Trekhaak afneembare kogel |
| Verstelbare gordelhoogte |
| Verwarmbare buitenspiegels |
| Voorruitverwarming |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.