28-02-2010
Elektrisch en benzine
Automaat
308.086 km
3.456 cc
6 l/100km
28-02-2010
Elektrisch en benzine
Automaat
308.086 km
3.456 cc
6 l/100km
| Kenteken | 6-ZBZ-42 Switch kenteken |
| Merk | LEXUS |
| Model | RX 450 H |
| Tellerstand |
308.086 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Parelmoer Wit (wit) |
| Uitvoering | 450h 4WD President LEDER, Panoramadak, Dealer onderhouden! Fijne auto met 18" LMV met All Season banden, NAP en alle boekjes! |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW handelsnaam |
RX 450 H
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Beige |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Plaats chassisnummer | r. bodemplaat by voorzitting |
| Vermogen totaal | 183 kW |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Ledig gewicht |
2131 kg
|
| Massa rijklaar |
2615 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2615 kg
|
| Laadvermogen | 484 kg |
| Trekgewicht geremd | 1588 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Beige |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 138 à € 151 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 10-08-2026 |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.