21-06-2010
Benzine
Handgeschakeld
142.979 km
1.998 cc
8 l/100km
21-06-2010
Benzine
Handgeschakeld
142.979 km
1.998 cc
8 l/100km
| Kenteken | 6-TJD-99 Switch kenteken |
| Merk | Hyundai |
| Model | ix35 |
| Tellerstand |
142.979 km, op 25-03-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Casa White (WD) (wit) |
| Uitvoering | 2.0i 4WD |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
EL
|
| RDW variant |
F5P14
|
| RDW uitvoering |
M51AZ1
|
| RDW handelsnaam |
IX35
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e11*2007/46*0104*01 |
| Plaats chassisnummer | by voorzitting r. |
| Tellerstand |
142.979 km, op 25-03-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | Er is kans op kortsluiting in de ABS module |
| Materiële gevolgen | Er kan brand ontstaan in de motorruimte. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. Deze zal een gewijzigde zekering en sticker in de zekeringkast plaatsen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: (Nog) niet bekend Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
181 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
8 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
10 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 182 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Ledig gewicht |
1425 kg
|
| Massa rijklaar |
2030 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 58 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2030 kg
|
| Laadvermogen | 605 kg |
| Trekgewicht geremd | 1900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| APK vervaldatum | 14-11-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airco |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bagagedek |
| bestuurdersairbag |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas |
| Extra set banden |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen actief |
| Instructieboekjes aanwezig |
| lederen/stof bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Onderhoudsboekje (digitaal) |
| Onderhoudshistorie |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Rookvrij |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Trekhaak |
| Volledige onderhoudshistorie beschikbaar |
| Voorruit verwarming |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.