16-06-2006
Benzine
Automaat
218.009 km
2.521 cc
10 l/100km
16-06-2006
Benzine
Automaat
218.009 km
2.521 cc
10 l/100km
| Kenteken | 69-SX-SH Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | S80 |
| Tellerstand |
218.009 km, op 15-08-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 2.5 T Summum |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW variant |
TS59
|
| RDW uitvoering |
TS5959??
|
| RDW handelsnaam |
S80
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2001/116*0028*17 |
| Plaats chassisnummer | midden tegen schutbord onder motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | E |
| CO2 uitstoot |
239 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
10 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
15 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
7 l/100 km
|
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Ledig gewicht |
1519 kg
|
| Massa rijklaar |
2070 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2070 kg
|
| Laadvermogen | 551 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 81 à € 90 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 15-08-2026 |
| (kunst)leder stuurw. en versnellingspook |
| Airbags |
| Airco (automatisch) |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| bestuurdersairbag |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Climate Control |
| Cruise Control |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Houtafwerking interieur |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreiniging |
| Lederen interieur |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Regensensor |
| Side Impact Protection System |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur multifunctioneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.