16-04-2004
Lpg g3 en benzine
Automaat
325.165 km
2.922 cc
7 l/100km
16-04-2004
Lpg g3 en benzine
Automaat
325.165 km
2.922 cc
7 l/100km
| Kenteken | 69-PB-JD Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | XC90 |
| Tellerstand |
325.165 km, op 18-05-2026
|
| Brandstof | Lpg g3 en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | 2.9 T6 Exclusive Schuifdak / Leder Aut.7Pers. |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW handelsnaam |
XC90
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Plaats chassisnummer | midden tegen schutbord onder motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | G |
| CO2 uitstoot |
309 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
18.5 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
9.6 l/100 km
|
| Aantal cilinders |
6
|
| Motorinhoud |
2.922 cc
|
| Turbo | Nee |
| Vermogen |
200 kW (272 pk)
|
| Type gasinstallatie |
G3 gasinstallatie
|
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Ledig gewicht |
2142 kg
|
| Massa rijklaar |
2760 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2760 kg
|
| Laadvermogen | 618 kg |
| Trekgewicht geremd | 2250 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 221 à € 234 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 08-02-2027 |
| 2 stoelen op derde rij |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterspoiler |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bagagedek |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| hoofdsteunen voor en achter |
| Houtafwerking interieur |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Koplampreiniging |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| metaalkleur |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Motorrestwarmte-installatie |
| Niveauregeling automatisch |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Radio/CD-speler |
| Regensensor |
| Roll Stability Control |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Spoiler |
| Standkachel |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur met houtinleg |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.