25-09-2001
Benzine
Handgeschakeld
249.570 km
1.985 cc
Onbekend
25-09-2001
Benzine
Handgeschakeld
249.570 km
1.985 cc
Onbekend
| Kenteken | 69-LZF-6 Switch kenteken |
| Merk | SAAB |
| Model | SAAB 9-3 |
| Tellerstand |
249.570 km, op 19-04-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Rood |
| Uitvoering | 2.0 Turbo Aero |
| Carrosserievorm | Coupé |
| RDW handelsnaam |
SAAB 9-3
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Afmetingen | 464,00 x 171,00 x 1.428,00 cm |
| Ledig gewicht |
1355 kg
|
| Massa rijklaar |
1880 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1880 kg
|
| Laadvermogen | 525 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 720 kg |
| Wegenbelasting | € 73 à € 80 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 02-03-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterspoiler |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Autotelefoon voorbereiding |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Climate Control |
| Cruise Control |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Getint warmtewerend glas |
| Hoofdsteunen achter |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Koplampreiniging |
| Lederen bekleding |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| Skiluik |
| Spoiler |
| Sportonderstel |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Stuur verstelbaar |
| Velours bekleding |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.