24-05-2007
Lpg g3 en benzine
Automaat
165.580 km
1.587 cc
7 l/100km
24-05-2007
Lpg g3 en benzine
Automaat
165.580 km
1.587 cc
7 l/100km
| Kenteken | 67-XG-FN Switch kenteken |
| Merk | CITROEN |
| Model | C3 |
| Tellerstand |
165.580 km, op 26-05-2026
|
| Brandstof | Lpg g3 en benzine |
| Transmissietype | Automaat (4 traps) |
| Kleur | Anders |
| Uitvoering | 1.6i-16V Exclusive Airco Automaat LPG 165DKM NAP |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW variant |
C
|
| RDW uitvoering |
F
|
| RDW handelsnaam |
C3
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*98/14*0258*09 |
| Plaats chassisnummer | r. tegen schutbord onder motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | E |
| CO2 uitstoot |
172 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
10 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Aantal cilinders |
4
|
| Motorinhoud |
1.587 cc
|
| Turbo | Nee |
| Vermogen |
109 kW (148 pk)
|
| Type gasinstallatie |
G3 gasinstallatie
|
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 13 seconden |
| Afmetingen | 385,00 x 167,00 x 152,00 cm |
| Ledig gewicht |
1157 kg
|
| Massa rijklaar |
1597 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1597 kg
|
| Laadvermogen | 440 kg |
| Trekgewicht geremd | 1160 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Wegenbelasting | € 83 à € 88 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 11-09-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Elektrische ramen voor |
| Hoofdsteunen achter |
| Lederen stuurwiel |
| Mistlampen voor |
| Navigatie-systeem uitneembaar |
| Parkeersensor achter |
| Regensensor |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Warmtewerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.