02-05-2000
Diesel
Automaat
274.626 km
2.151 cc
6.7 l/100km
02-05-2000
Diesel
Automaat
274.626 km
2.151 cc
6.7 l/100km
| Kenteken | 66-FN-FK Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | C 200 CDI |
| Tellerstand |
274.626 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 200 CDI Esprit |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW variant |
H00BA0
|
| RDW uitvoering |
THAAA50
|
| RDW handelsnaam |
C 200 CDI
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*92/53*0001*26 |
| Plaats chassisnummer | op dwarsbalk v. r. voorzitting |
| Tellerstand |
274.626 km, op 28-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2024
|
| Oordeel |
Niet geregistreerd
|
| Toelichting |
Niet geregistreerd
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Emissieklasse |
Euro 2
|
| CO2 uitstoot |
178 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6.7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
9.2 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5.3 l/100 km
|
| Topsnelheid | 181 km/h |
| Ledig gewicht |
1340 kg
|
| Massa rijklaar |
1890 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1890 kg
|
| Laadvermogen | 550 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 705 kg |
| Wegenbelasting | € 140 à € 146 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 27-05-2027 |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitentemperatuurmeter |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Derde remlicht |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Gordelspanners |
| Halogeen koplampen |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen voor |
| Koplampen in hoogte verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Toerenteller |
| Verlaagde carrosserie |
| Warmtewerend glas |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.