22-09-2006
Benzine
Handgeschakeld
150.248 km
1.598 cc
7 l/100km
22-09-2006
Benzine
Handgeschakeld
150.248 km
1.598 cc
7 l/100km
| Kenteken | 65-TH-XB Switch kenteken |
| Merk | MINI |
| Model | MINI COOPER |
| Tellerstand |
150.248 km, op 14-04-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 1.6 Cooper Sport (PERFECT ONDERHOUDEN, HARMAN KARDON, STOELVERWARMING, AIRCO, PANORAMADAK, NL-AUTO, 2e EIGENAAR!) |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW variant |
RC31
|
| RDW uitvoering |
31
|
| RDW handelsnaam |
MINI COOPER
|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0231*08 |
| Plaats chassisnummer | op r. schroefveerkoker onder motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
166 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
10 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Ledig gewicht |
1050 kg
|
| Massa rijklaar |
1505 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1505 kg
|
| Laadvermogen | 455 kg |
| Trekgewicht geremd | 650 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 40 à € 43 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 30-01-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 15""" |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Autotelefoonvoorbereiding |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Elektrische ramen |
| Elektrische ramen voor |
| Factuur onderhoud |
| Goed onderhouden |
| Lederen Stuur |
| Metallic lak |
| Mistlampen voor |
| Multimedia |
| NAP |
| nationale autopas |
| NL-auto |
| Sportonderstel |
| Startblokkering |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging |
| Verwarmde voorstoelen |
| zeer nette auto |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.