15-12-2009
Benzine
Handgeschakeld
162.341 km
1.591 cc
6 l/100km
15-12-2009
Benzine
Handgeschakeld
162.341 km
1.591 cc
6 l/100km
| Kenteken | 65-KJT-3 Switch kenteken |
| Merk | HYUNDAI |
| Model | I 30CW |
| Tellerstand |
162.341 km, op 19-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.6i Dynamic |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
FD
|
| RDW variant |
F5P61
|
| RDW uitvoering |
M52AZ1
|
| RDW handelsnaam |
I 30CW
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e11*2001/116*0313*09 |
| Plaats chassisnummer | op dwarsbalk by r. voorzitting |
| Tellerstand |
162.341 km, op 19-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | De remlichtschakelaar kan defect raken waardoor de werking van de remlichten niet gewaarborgd is. |
| Materiële gevolgen | Niet oplichten van de remlichten indien met het voertuig geremd wordt. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent/distributeur roept de betreffende voertuigen/producten terug neemt maatregelen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met een merkdealer.Deze zal de remlichtschakelaar vervangen door een gemodificeerd exemplaar. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: (Nog) niet bekend Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | Onjuiste kalibratie-instelling van de airbag-controlmodule. |
| Materiële gevolgen | Bij een impact aan de onderzijde van de auto en in de omgeving van de airbag control module kan de airbag onbedoeld bediend worden. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De software van de airbagmodule wordt herschreven |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0252 240340 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | Vanuit de zekeringkast is er kans op kortsluiting in de ABS module. |
| Materiële gevolgen | Er is risico op brand in de motorruimte. |
| Mogelijk gevaar | Brand met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de relaiskast uitbreiden en een separate kabelboom plaatsen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0252 240340 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
152 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5.2 l/100 km
|
| Topsnelheid | 192 km/h |
| Ledig gewicht |
1211 kg
|
| Massa rijklaar |
1820 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1820 kg
|
| Laadvermogen | 609 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 04-09-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Buitenspiegel rechts |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Getint glas |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| metaalkleur |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Navigatiesysteem |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Verstelbare stuurkolom |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.