16-09-2005
Benzine
Handgeschakeld
180.994 km
1.598 cc
7 l/100km
16-09-2005
Benzine
Handgeschakeld
180.994 km
1.598 cc
7 l/100km
| Kenteken | 64-RV-HP Switch kenteken |
| Merk | MINI |
| Model | MINI COOPER |
| Tellerstand |
180.994 km, op 22-03-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | 1.6 Cooper Checkmate (HARMAN/KARDON, ZWARTE HEMEL, LEDER, AIRCO, ELEKTRISCHE RAMEN, CRUISE CONTROL, NL-AUTO, GOED ONDH) |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW variant |
RC31
|
| RDW uitvoering |
31
|
| RDW handelsnaam |
MINI COOPER
|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0231*07 |
| Plaats chassisnummer | op r. schroefveerkoker onder motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
166 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
10 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Ledig gewicht |
1050 kg
|
| Massa rijklaar |
1505 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1505 kg
|
| Laadvermogen | 455 kg |
| Trekgewicht geremd | 650 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 40 à € 43 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 18-11-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels inklapbaar |
| Cruise Control |
| Dakspoiler |
| Elektrische ramen |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| Goed onderhouden |
| Lederen/stoffen bekleding |
| Lederen bekleding |
| Lederen Stuur |
| Lederen stuurwiel |
| Metallic lak |
| Mistlampen voor |
| Multifunctioneel stuur |
| Multimedia |
| NAP |
| nationale autopas |
| NL-auto |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Startblokkering |
| Stuurbediening |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| zeer nette auto |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.