05-01-2007
Benzine
Handgeschakeld
245.915 km
1.595 cc
Onbekend
05-01-2007
Benzine
Handgeschakeld
245.915 km
1.595 cc
Onbekend
| Kenteken | 63-TR-ZP Switch kenteken |
| Merk | Audi |
| Model | A3 |
| Tellerstand |
245.915 km, op 09-09-2021
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.6 Ambiente |Clima|Elektrische pakket 2007 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Catalogusprijs |
Onbekend
|
| Bruto BPM |
€ 8.249
|
| Import auto | Nee |
| Bouwjaar | 2007 |
| Datum eerste toelating |
05-01-2007
|
| Datum eerste tenaamstelling in Nederland |
05-01-2007
|
| APK geldig tot |
12-02-2022
|
| Topsnelheid | 189 km/h |
| Massa rijklaar |
1825 kg
|
| Laadvermogen | 760 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 670 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 47 à € 52 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Afst. bed. voor centr. deurvergr |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| Audio installatie |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling |
| Cruise Control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Getint glas |
| hoofdsteunen voor en achter |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 16" met brede banden |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Microvezel bekleding |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stoffen bekleding |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Verstelbare stuurkolom |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.