04-09-2007
Benzine
Automaat
328.962 km
3.192 cc
11 l/100km
04-09-2007
Benzine
Automaat
328.962 km
3.192 cc
11 l/100km
| Kenteken | 63-GLN-7 Switch kenteken |
| Merk | Volvo |
| Model | XC70 |
| Tellerstand |
328.962 km, op 19-02-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 3.2 Kinetic |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW variant |
BZ98
|
| RDW uitvoering |
BZ9856??
|
| RDW handelsnaam |
XC70
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Omschrijving defect | De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kan uitrekken en uiteindelijk breken. |
| Materiële gevolgen | De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kunnen uitrekken en de bevestiging van de veiligheidskabel kan breken waardoor de veiligheidsgordel niet kan worden vastgehouden bij een aanrijding. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | vervangen van de autogordelsluiting. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0345-688888 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | F |
| CO2 uitstoot |
272 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
11 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
16 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
9 l/100 km
|
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Massa rijklaar |
2400 kg
|
| Laadvermogen | 656 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 103 à € 112 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 11-07-2026 |
| Type | Interval |
|---|---|
| Type distributie | Ketting |
| Onderhoudsinterval | 30000 / 12 maanden |
| Opmerkingen |
Banden-reparatie-set elke 48 maanden Bougie elke 120.000 km Brandstoffilter elke 25.000 km alleen bij gebruik van brandstof van slechte kwaliteit Dynamovrijloop elke 240.000 km/180 maanden Hydraulische filter, automatische transmissie elke 60.000 km/24 maanden alleen taxi's of sleepvoertuigen Interieurfilter elke 30.000 km/12 maanden Luchtfilter elke 60.000 km Motorolie 30.000 km/12 maanden Olie, automatische transmissie elke 60.000 km/24 maanden alleen taxi's of sleepvoertuigen Oliefilter 30.000 km/12 maanden Remvloeistof elke 24 maanden; behalve in bergachtig of zeer vochtige regio's, elke 12 maanden Riemschijf, dynamo elke 240.000 km/120 maanden V-riem elke 240.000 km/120 maanden |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| 10 airbags |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Afdaal assistent |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Alarm klasse 3 |
| Aluminium interieur afwerking |
| antenne |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| APK |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Automaat |
| Bagagedek |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Hoofdsteunen actief |
| hoofdsteunen voor en achter |
| Keyless Entry |
| Leder-pakket |
| Lederen/stoffen bekleding |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Mistlampen voor |
| Radio CD-speler |
| Security-Line |
| Startblokkering |
| Stoel ventilatie voor |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur in hoogte verstelbaar |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tiptronic |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak |
| Trekhaak afneembare kogel |
| Verwarmde voorstoelen |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.