18-05-2004
Benzine
Automaat
380.199 km
2.521 cc
12 l/100km
18-05-2004
Benzine
Automaat
380.199 km
2.521 cc
12 l/100km
| Kenteken | 61-XR-ZH Switch kenteken |
| Merk | Volvo |
| Model | XC90 |
| Tellerstand |
380.199 km, op 06-12-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 2.5 T Exclusive 4X4|AUTOMAAT|CAMERA|TREKHAAK|STOELVW |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW variant |
CM59
|
| RDW uitvoering |
CM59G700
|
| RDW handelsnaam |
XC90
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Beige |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2001/116*0046*05 |
| Plaats chassisnummer | midden tegen schutbord onder motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | F |
| CO2 uitstoot |
287 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
12 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
16 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
10 l/100 km
|
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Ledig gewicht |
1970 kg
|
| Massa rijklaar |
2570 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2570 kg
|
| Laadvermogen | 600 kg |
| Trekgewicht geremd | 2250 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Beige |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 129 à € 141 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 16-08-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 18""" |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterspoiler |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airconditioning |
| Alarm klasse 3 |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Antiblokkeersysteem (ABS) |
| Antislipregeling (ASR) |
| Armsteun voor |
| Audiobediening op het stuurwiel |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Audioinstallatie met CD-wisselaar |
| Autotelefoon |
| AUX/USB ingang |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bagagedek |
| Bandenspanning controlesysteem |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling afstandbediening |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare ramen achter |
| Elektrisch bedienbare ramen voor |
| Elektrisch bedienbare stoel |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen schuif-/kanteldak |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Extra getint glas |
| Getint glas |
| Hoofdsteunen voor |
| Houtafwerking interieur |
| Koplampen sproeier |
| Koplampreiniging |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lendesteun verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Metallic lak |
| Mistlampen voor |
| Mobility-Line |
| Multifunctioneel stuurwiel |
| Multimedia voorbereiding |
| Navigatie-systeem |
| Navigatiesysteem |
| Niveauregeling automatisch |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren achter |
| Radio/CD speler |
| Regensensor |
| ruitenwisser achter |
| Schuif/kanteldak |
| Startblokkering |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur in hoogte verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak |
| Verstelbare stuurkolom |
| Verwarmde voorstoelen |
| Vierwielaandrijving (4x4) |
| Xenon verlichting |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.