31-01-2011
Diesel
Automaat
338.856 km
2.993 cc
6 l/100km
31-01-2011
Diesel
Automaat
338.856 km
2.993 cc
6 l/100km
| Kenteken | 60-STB-9 Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | 530D |
| Tellerstand |
338.856 km, op 19-02-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 530d High Executive Softclose Leer Pano |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
5K
|
| RDW variant |
MX51
|
| RDW uitvoering |
5B
|
| RDW handelsnaam |
530D
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0455*01 |
| Plaats chassisnummer | r. motorruimte |
| Omschrijving defect | Er is mogelijk naderhand een ander stuurwiel gemonteerd met een airbag waarvan het gas in de gasgenerator kan verouderen. |
| Materiële gevolgen | Het kan niet worden uitgesloten dat bij het activering van de airbag na een ongeval een te hoge druk in de gasgenerator ontstaat, waardoor deze barst en rondvliegende metalen onderdelen ernstig of in extreme gevallen dodelijk letsel veroorzaken. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De fabrikant raadt u ten zeerste aan om van verder gebruik af te zien en onmiddellijk een afspraak te maken met een BMW-vestiging of BMW-partner. Deze zal de bestuurdersairbag controleren en indien nodig vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
165 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5.3 l/100 km
|
| Topsnelheid | 242 km/h |
| Ledig gewicht |
1780 kg
|
| Massa rijklaar |
2455 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2455 kg
|
| Laadvermogen | 675 kg |
| Trekgewicht geremd | 2000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 212 à € 223 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 11-09-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Achterstoelen verwarmd |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief demping systeem |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Airco separaat achter |
| Alarm |
| Alarm klasse 3 |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| Audio-navigatie full map |
| Audio installatie |
| Audio installatie premium |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bi-Xenon koplampen |
| Bluetooth |
| Buitensp.elektr.inklap en aut. dimmend |
| Buitenspiegel rechts |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| DVD-wisselaar |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch variabele schokdemperafstelling |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektrisch zonnescherm achterruit |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Entertainment system achter |
| Extra getint glas achter |
| Getint glas |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| Grootlichtassistent |
| Head-up display |
| hoofd airbag(s) achter |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Koplampreiniging |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 21'' |
| Luchtvering en automatische niveauregeling |
| Luxe lederen bekleding |
| metaalkleur |
| Microvezel bekleding |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Park Distance Control |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Trekhaak |
| trekhaak elektrisch bedienbaar |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Trekhaak uitklapbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Xenon verlichting |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.